Gelin Makyajı Nasıl Olmalı

Kadınlar her zaman güzel olmak ister. Ama düğün günü her kadın çok güzel olmalıdır. Doğru bir gelin makyajı gelinin gelinliğine, tarzına, düğünün yapıldığı yere göre değişir. Yani düğün kır düğünü mü, salon düğünü mü, gelinlik abartılı, taşlı mı yoksa sade bir gelinlik mi, bunlara göre makyaj konsepti belirlenir. Örneğin; kır düğünü yapacak bir geline abartılı, ağır bir makyaj yapamazsınız.

Doğru gelin makyajına ulaşabilmeniz için öncelikle kuaförünüzün sizin tarzınızı anlaması çok önemli. Bu adımı kolaylaştırmak ve somutlaştırmak adına düğün öncesi kuaförünüze beğendiğiniz makyaj modellerini internetten secip gösterebilir,  böylece tarzınızla ilgili net bir fikre sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Gelin adayları düğünden 1 ay önce gelin saçı ve makyajı konusunda çalışacağı kuaförü belirlemiş olmalıdır.Yine düğünden önce cildinizin dinlenmesi için kauförünüzün vereceği uyarıları muhakkak dikkate almalısınız.

  2018 gelin saçı trendlerinde kır düğünü tercihlerinde saçların salık kullanıldığı modellere sıklıkla rastlayacağız. Yine açıkhava düğünlerinin tercih edilen bir modeli Helen gelin saçları. Uçuş uçuş papatyalı taçlarla birlikte kullanılan bu model aynı zamanda romantic gelin adaylarının tercihi.

Unutmamanız gereken en önemli şey; bu sizin en özel ve yıllarca hayalini kurduğunuz gününüz. Günün yıldızı sizsiniz, kendinizi kalıplaşmış düşüncelerle mutsuz edecek seçimlerden uzak durup mutlu hissedeceğiniz seçimler yapmalısınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s